Kdo jsme

Jsme lidé, kteří rádi žijí svůj život a jdou svou cestou. Uvědomujeme si, jak je důležité pozorovat svět s otevřeným srdcem, vnímat co nám život předkládá a nebát se vzít zodpovědnost za svá rozhodnutí. Jsme rádi spolu a společně tvoříme místo pro život v radosti. Vnímáme člověka jako svobodnou bytost, a proto vítáme všechny, kdo se s námi chtějí radovat a tvořit.

Jana

IMG_5564Zakladatelka, ředitelka, řízení a realizace projektového záměru, plánování, fundraising, marketing.

Sama sebe poznala celkem nedávno a stále se učí poznávat zákonitosti světa. Od střední školy se zajímá o ekonomii a podnikání. Její nadšení a odvahu realizovat osobní i pracovní výzvy nelze přehlédnout. Umí k sobě přitáhnout lidi, kteří dokáží s důvěrou a otevřeností spolupracovat a tvořit. Necelých 10 let čerpala zkušenosti v telekomunikační firmě. S příchodem vlastních dětí se její cesta ubírala směrem k rodině a vzdělávání, od tud pak do různě menších či větších nestátních organizací. Jako zakladatelka Lví Brány si našla své místo v řízení projektu, marketingu a vše co souvisí s chodem organizace. Ráda by rozehnala známá tabu jako je vztah lidí k penězům a sexualitě, což jsou témata propojená se základní čakrou. Miluje volný tanec a zajímá se o duchovní rozvoj.

Lenka

IMG_5659Zakladatelka, předseda správní rady, administrativní práce, organizace provozu centra, mzdová a personální agenda, keramické a další výtvarné činnosti, masáže terapeutickými esenciálními oleji.

Založila s Janou komunitní vzdělávací centrum. Je velmi vnímavá k okolnímu světu a je velkou oporou při udržení hlavní myšlenky a realizací záměru. Její životní zkušenosti, jí už dlouho vedly k zamyšlení nad podstatou života. Při výchově dvou dcer, které považuje za své největší učitelky, a po pracovních zkušenostech ve školství, se rozhodla co nejvíce podpořit myšlenku vzdělávání výchovy nevýchovou a inspiruje se intuitivní pedagogikou. Ve Lví Bráně chce řídit provoz centra, vykonávat administrativní práce a personální a mzdovou agendu. Chce s dětmi tvořit v keramickém kroužku a předávat zkušenosti s dalšími výtvarnými technikami a společně poznávat další. Těší se na společné setkávání a propojování lidí, sdílení zkušeností a radostnou spolupráci.

Hanka

Průvodkyně v dětském klubu Lvíček, zkušený pedagog s dlouholetou praxí ve státních i soukromých školách. Absolvovala kurz předškolního vzdělávání Začít spolu. Je instruktorkou rekondice hrou na zobcovou flétnu a je průvodkyní jógou pro děti.

JednoDuše… miluje přírodu, kde si čistí duši; pohádky – studánky moudrosti, které léčí a občerstvují; v divadle (v ochotnicém spolku Netopýr) má stále rozečtenou nejtěžší roli – „být sám sebou“ – scénář se stále mění. Hudba je pro ni zdrojem radosti a naplnění, ať už v Sukově komorním sboru nebo při hře na piáno a flétnu.

Těší se na společné sdílení.