Chorvatsko 2020

Intu Summer Camp, 19. - 26. 7. 2020

Hrvatski, English

Místo konání: Sveti Rok

Sveti Rok je malá vesnice ve vnitrozemí Chorvatska, v jižní části regionu Lika. Nachází se 2 km od sjezdu z dálnice A1. Příroda v těchto místech je skutečně rozmanitá a velmi krásná – jezírka, les, pohoří. V místě je hodně turisticky značených cest jak pro pěší, tak cyklistiku. Do jedné hodiny jízdy autem je Národní park Paklenica, o kousek dál Plitvická jezera, pobřeží a město Zadar.

Počet dní: 8 dní / 7 nocí, začínáme nedělní večeří a končíme nedělním obědem

Velikost skupiny: max. 50 osob včetně dětí

Ubytování: prostory na akci zajišťuje Hostel Sveti Rok – zrekonstruovaný, moderně zařízený hostel. K dispozici je společenská místnost, malá klubovna. Pokoje jsou 2, 3, 4 a 6 lůžkové s vlastním sociální zařízením.

Strava: plnou penzi zajišťuje restaurace Hostel Sveti Rok, podávají se tradiční kontinentální jídla i vegetariánská a veganská kuchyně.

Cena:

Kurzovné (platí pouze dospělí):

Standardní cena - 330 EUR/dospělou osobu - tato cena odpovídá vynaloženému úsilí lektora, organizátora a dalších zúčastněných osob.

Snížená cena - 250 EUR/dospělou osobu - tato cena je určena pro rodiny z regionů s nižším příjmem nebo pro rodiny nacházející se ve finanční situaci, která jim nedovoluje zaplatit plnou cenu.

Děti kurzovné neplatí. Cena obsahuje práci lektora, překladatele, organizaci akce.

Ubytování a strava:

259 EUR za dospělou osobu a za děti starší 6 let, děti ve věku 3 – 6 let 129,50 EUR, děti do 3 let (bez nároku na lůžko) zdarma.

Hostel Sv. Rok je také otevřený k možnosti sjednání slevy na ubytování pro rodiny ve finanční situaci, která jim nedovoluje zaplatit plnou cenu.

Organizátor akce není cestovní kancelář, proto ubytování, dopravu a stravu si hradí každý účastník samostatně (smluvní vztah tak vzniká mezi ubytovacím či stravovacím zařízením). Smluvní podmínky organizátora akce Lví Brána, z.ú. se tedy vztahují pouze na platbu za kurzovné.

Registrace

Přihlašovací formulář včetně odkazu na informace o ochraně osobních údajů a smluvní podmínky.

Do zprávy prosím uveďte počet dospělých osob a počet dětí (včetně jejich věku).

Kontakty:

organizátor akce – Jana Kočí, tel. +420 777 351 477, jana.koci@lvibrana.cz

spolu-organizátor akce a kontaktní osoba v Chorvatsku – Tanja Novotni Golubić, tel. +385 98 825 098