Čechy 2020

Intu Summer Camp, 15. - 22. 8. 2020

Místo konání: Buchov 2 (okres Benešov)

Stylová usedlost v osadě Buchov, která se nachází uprostřed polí a lesů v Kraji blanických rytířů mezi Benešovem a Vlašimí, na dohled od bájné hory Blaník. K dispozici nám bude 5 budov - jídelna a kuchyň, velký sál, malý sál, stodola a domeček. Všechny části jsou moderně vybavené a nabízí několik variant ubytování. K objektu patří zahrada s rybníkem.

Počet dní: 8 dní / 7 nocí, začínáme sobotou večeří a končíme sobotním obědem

Velikost skupiny: max. 60 osob včetně dětí

Ubytování: využít můžete několik variant ubytování, které pro vás zajišťuje Centrum Buchov.

  • ubytování v 1 až 6 lůžkových pokojích v pěti přilehlých budovách, pro dva sousedící pokoje jsou vždy jedna koupelna a dvě toalety společné
  • vlastní stanování nebo ubytování v pokojích na matraci s vlastním spacákem (pokoje jsou nad velkým a malým sálem - jeden pokoj 6 matrací, druhý pokoj 8 matrací)

Strava: plnou penzi zajišťuje Dancing kitchen - Daniela Mášová, vařit bude výbornou vegetariánskou stravu.

Cena:

Kurzovné: 6.000Kč za dospělou osobu, děti kurzovné neplatí - cena obsahuje práci lektora, překladatele, organizaci akce.

Ubytování: 2.450Kč/lůžko za dospělou osobu, 1.750Kč/lůžko za dítě do 15 let věku. V případě stanování nebo využití matrace s vlastním spacákem je cena 1.750Kč za dospělou osobu, 1.050Kč za dítě do 15 let věku.

Strava: 2.450Kč za dospělou osobu, 1.225Kč za dítě.

Organizátor akce není cestovní kancelář, proto ubytování, dopravu a stravu si hradí každý účastník samostatně (smluvní vztah tak vzniká mezi ubytovacím či stravovacím zařízením). Smluvní podmínky organizátora akce Lví Brána, z.ú. se tedy vztahují pouze na platbu za kurzovné.

Registrace

Přihlašovací formulář včetně odkazu na informace o ochraně osobních údajů a smluvní podmínky.

Do zprávy uveďte prosím počet dospělých osob a počet dětí (včetně jejich věku).

1. termín je pro účastníky, kteří již na předchozích ročnících byli -  31. 1. 2020

2. termín je pro účastníky, kteří jsou nějakým způsobem propojeni s rodinami účastníků nebo s lektorem - 31. 3. 2020

Dále se mohou registrovat noví zájemci.

Tento způsob registrace jsme zvolili proto, že chceme, aby se udržela skupina "polo-otevřená". Během pobytu jsme navázali nová přátelství a tedy zde zavládla určitá míra otevřenosti a intimity, ale rádi bychom skupinu neuzavírali - každý nový účastník je vítán a obohacuje nás všechny.

Kontakt: Jana Kočí, tel. +420 777 351 477, jana.koci@lvibrana.cz