INTU Summer Camp

Týdenní pobyt pro rodiče s dětmi propojený s nabídkou primární práce Thomase Pedroliho, jako průvodce nehodnotícím a bezpečným prostředím.

Jaké to je, když každý dělá to, co má rád a zároveň je s těmi druhými?
Jak se vytváří takové nehodnotící, bezpečné prostředí?

Již třetím rokem se sejdeme, abychom okusili bytí ve společenství, kde každý v sobě nachází svou vlastní tvůrčí sílu, rozpoznává zajeté programy a situace kdy se přizpůsobuje okolí a naopak kdy je opravdu sám sebou.

Zejména je to ale týden plný her, zpěvu, nových přátelství a poznání ... A TO CELÉ S NAŠIMI DĚTMI A PARTNERY.

Jedna společná, z léta 2019 - Lhotka u Lidmaně

 

Třetí ročník INTU Summer Campu se právě plánuje a brzy se dozvíte termíny a místa - budou dvě nabídky 😉

Program: organizátor předem nepřipravuje žádný program.

Existuje totiž jedna taková speciální věc, a tím je pocit, když děláme přesně to, co opravdu chceme dělat. To znamená, že řekneme „skutečné ano“ tomu, co děláme. A ne něco jako: „Ano, ale …“, nebo „Někdo to musí udělat …“, nebo „Musím to udělat, protože …“. Důležité pro takové cvičení je bezpečné místo, které je bezpodmínečným prostorem bez hodnocení.

Stačí si vzít s sebou to, co máte opravdu rádi, například řezbářské vybavení. Dobré je přibalit o něco více nástrojů / vybavení, abyste mohli přizvat další dospělé nebo děti. Takže pokud máte rádi například rybaření, vezměte s sebou dva pruty. Pokud máte rádi malování na tělo, vezměte s sebou dostatek barev pro spoustu dětí. Chcete-li si hrát s míčky, vezměte nějaké extra. Pokud máte rádi hraní divadla, vezměte s sebou dostatek kostýmů, abyste se pobavili v malé skupince. Tímto způsobem budeme mít k dispozici celou škálu možných činností a to zcela bez organizování!

Intu Summer Camp 2018 - Loutí

Během pobytu je pouze pevně daný čas jídla a vždy dopoledne probíhá primární práce s Thomasem Pedrolim.

Cena: bude upřesněna na základě dohody s ubytovacími areály.

Platba: 2001598509 / 2010, do poznámky: Intu_Camp_2020_příjmení
možnost splátek po dohodě

Registrace:

1. termín je pro účastníky, kteří již na předchozích ročnících byli -  31. 1. 2020

2. termín je pro účastníky, kteří jsou nějakým způsobem propojeni s rodinami účastníků nebo s Thomasem - 31. 3. 2020

Dále se mohou registrovat noví zájemci.

Tento způsob registrace jsme zvolili proto, že chceme aby se udržela skupina "polo-otevřená". Během pobytu jsme navázali nová přátelství a tedy zde zavládla určitá míra otevřenosti a intimity, ale rádi bychom skupinu neuzavírali - každý nový účastník je vítán a obohacuje nás všechny.

Kontakt: Jana Kočí, tel. 777 351 477, jana.koci@lvibrana.cz – vždy uveďte prosím počet dospělých osob a počet dětí (včetně jejich věku)

Více o místě ještě doplníme.

Více o lektorovi, Thomas Pedroli, www.thomas-pedroli.com