INTU Summer Camp

Týdenní pobyt pro rodiče s dětmi propojený s nabídkou primární práce Thomase Pedroliho, jako průvodce nehodnotícím a bezpečným prostředím.

Jaké to je, když každý dělá to, co má rád a zároveň je s těmi druhými?
Jak se vytváří takové nehodnotící, bezpečné prostředí?

Již třetím rokem se sejdeme, abychom okusili bytí ve společenství, kde každý v sobě nachází svou vlastní tvůrčí sílu, rozpoznává zajeté programy a situace kdy se přizpůsobuje okolí a naopak kdy je opravdu sám sebou.

Zejména je to ale týden plný her, zpěvu, nových přátelství a poznání ... A TO CELÉ S NAŠIMI DĚTMI A PARTNERY.

Termíny v roce 2020

  • 19. - 26. 7. v Chorvatsku - registrace a základní údaje o akci zde
  • 15. - 22. 8. v Čechách - registrace a základní údaje o akci zde.

S velkou radostí letos otevíráme ještě jeden termín v červenci. Propojení rodin z Čech a Chorvatska má velký přesah, v regionu žije mnoho Čechů, jsou zde české školy, spolky. Vzdělávací instituce a partnerská města navzájem aktivně spolupracují, inspirují se a pomáhají si aby lidé mohli žít kvalitní život... A zde je namístě zmínit kurzy Thomase Pedroliho, které přispívají k nalezení přirozené spokojenosti, k odhalení našich bloků, k propojení těla a vědomí a tak k pospolitosti, společenství.

Program

Organizátor předem nepřipravuje žádný program.

Existuje totiž jedna taková speciální věc, a tím je pocit, když děláme přesně to, co opravdu chceme dělat. To znamená, že řekneme „skutečné ano“ tomu, co děláme. A ne něco jako: „Ano, ale …“, nebo „Někdo to musí udělat …“, nebo „Musím to udělat, protože …“. Důležité pro takové cvičení je bezpečné místo, které je bezpodmínečným prostorem bez hodnocení.

Stačí si vzít s sebou to, co máte opravdu rádi, například řezbářské vybavení. Dobré je přibalit o něco více nástrojů / vybavení, abyste mohli přizvat další dospělé nebo děti. Takže pokud máte rádi například rybaření, vezměte s sebou dva pruty. Pokud máte rádi malování na tělo, vezměte s sebou dostatek barev pro spoustu dětí. Chcete-li si hrát s míčky, vezměte nějaké extra. Pokud máte rádi hraní divadla, vezměte s sebou dostatek kostýmů, abyste se pobavili v malé skupince. Tímto způsobem budeme mít k dispozici celou škálu možných činností a to zcela bez organizování!

Během pobytu je pouze pevně daný čas jídla a vždy dopoledne probíhá primární práce s Thomasem Pedrolim.

Více o lektorovi

Thomas Pedroli, www.thomas-pedroli.com.