Komunikace s tělem

ROZUMÍME ŘEČI VLASTNÍHO TĚLA?

Už v základní škole se učí o neverbální komunikaci, tzv. „řeč těla“, ale nikde nás neučí naslouchat a rozumět vlastnímu tělu (a nejen tomu fyzickému…).

Dieter Schwartz přednáší v oblasti vzdělávání učitelů, vede semináře intuitivní pedagogiky, je kouč a lektor komunikace. Dále je dirigent a skladatel. Pořádá kurzy a školení v řadě různých zemí, včetně Německa, Švýcarska, Rakouska, Nizozemska, České republiky, Slovenska, Ukrajiny, Běloruska a Ruska.

Co se stane, když děláme to, co nechceme, nebo když neděláme to, co chceme. Něco jiného nám může říkat naše tělo, nebo myšlenky, nebo emoce, ale jen tělo nikdy nelže. Každý den se rozhodujeme, máme otázky a hledáme odpovědi – naše tělo má v sobě všechny odpovědi již nyní.

Program semináře:

Intuitivní hry, rozhovory a komunikační cvičení, naslouchání sebe sama, primární práce – jedná se o vlastní vnitřní vedení, nikoliv vnější metody.

 

KDY: pátek 26. 1. – neděle 28. 1. 2018

KDE: Dobřichovice – ZŠ Kairos, Lomená 158

PRO KOHO: každého bez rozdílu věku či profese, každého kdo chce mít k sobě blíž

CENA: 2. 500 Kč + strava (peníze by neměly být překážkou k účasti, pokud nyní nemůžete zaplatit celé kurzovné, kontaktujte organizátora)

PLATBA: 216951833/0600, poznámka: Dieter – jméno účastníka

PŘIHLAŠOVÁNÍ: Jana Kočí, tel. 777 351 477, jana.koci@lvibrana.cz