Rozhovory s Iris Johansson

Rozhovory s Iris Johansson

Právě v těchto dnech vychází kniha Rozhovory s Iris Johansson v českém jazyce.

Jde vůbec o první a vlastně jediné psané slovo, které zaznamenává slova od Iris. Slova blízká těm, která slýcháváme na seminářích s Dieterem Schwartzem, Thomasem Pedrolim a dalšími lektory Intuitivní pedagogiky.

Kniha stojí 199Kč a je k zakoupení vždy na některém ze seminářů nebo si jí můžete objednat přímo zde.

Stačí vyplnit formulář, zaslat penízky a my vám jí s láskou zabalíme a zašleme kamkoliv.

 

Školení pro učitele, rodiče

Školení pro učitele, rodiče

Dieter Schwartz a Sternia Brottcher na tento rok připravili nové školení… Dali tomuto školení název „PEDAGOGIKA OD ČLOVĚKA K ČLOVĚKU“. Je určené všem, kteří se zajímají o výuku dětí a mládeže a to jak ve školách, tak i ve skupinách fungujících v režimu domácího vzdělávání.

Oba lektoři se po dlouhá léta účastnili kurzů Hry s Pärem Ahlbomem (zakladatel školy Solvik ve Švédsku) a Komunikace jako umění s Iris Johansson (autistka, která se stala specialistkou na komunikaci). Dnes sami vedou semináře intuitivní pedagogiky po celé Evropě.

Na školení se budeme prakticky věnovat otázkám, co a jak dává dnešním dětem smysl se učit ve školách.
Více informací o prvním setkání najdete na samostatné stránce zde.

Nový web? Ještě chvilku…

Nový web? Ještě chvilku…

Baví mě si s tím webem hrát, ale jako samoukovi to občas trvá déle, než by bylo žádoucí A TAK PROSÍM O STRPENÍ, INFORMACE POSTUPNĚ PŘIDÁVÁM a ladím různé wordpresové vychytávky…

Zatím si můžete brouzdat na souvisejících stránkách www.intuitivnipedagogika.cz.

Děkuji.

Jana

Na nový rok, nové místo

Poohlédnu-li se za uplynulými šesti měsíci, mohu napsat dlouhý seznam událostí, které projekt a firmu posunuli do další fáze… Tu jen ty události, které vás mohou zajímat nejvíce:

  • Spoluzakladatelka Lenka Moravcová se na jaře 2018 rozhodla odstoupit z projektu a soustředit se na svou nejvěrnější aktivitu… keramické a jiné tvoření s dětmi i dospělými. Tvůrčí dílna zůstává na adrese Pod Vsí 238 v Třebotově a my se posouváme dále…
  • Dětský klub Lvíček ukončil provoz ke konci června 2018 a jeho patronka Hanka Nikrmajerová rozdává svůj úsměv a umění dětem ve školce ve Všenorech.
  • Semináře intuitivní pedagogiky a další setkávání dospělých organizuji na různých místech v ČR…  Pro vytvoření vlastního vzdělávacího prostoru je to velká inspirace.
  • V Třebotově zůstává také od září 2018 kroužek pro děti – Malý průzkumník přírody, který vedu pod záštitou milých lidí z Ekodomova.

S novým rokem 2019 přijdou noví lidé, nové logo, úpravy webu ale i nové aktivity.

Poslání a cíle zůstávají stejné. Lví Brána jako vzdělávací prostor podporuje člověka, aby žil svůj život a šel svou vlastní cestou. Základem je proces sebeuvědomování a žití v souladu s přírodními principy.

LEV jako Láska, Evoluce, Vědomí. Láska to je pro mě příroda, evoluce je proces vzdělávání a vědomí – nový pohled na ekonomiku.

Jana