Jak bylo v ZŠ Labyrint

O víkendu 30. 9. – 2. 10. se konal ve Lhotě u Opavy seminář intuitivního vzdělávání s Thomasem Pedrolim – kouč a lektor z Německa.

Jaké to bylo:

Každý seminář je originál, vždy se někam posunete, něco objevíte, něco vám docvakne a přitom jde stále o to stejné… emoce a vnitřní konflikty, jen v různých situacích, které člověk na své cestě potkává a spolupodílí se. Těžko se to popisuje, setkání s Thomasem nebo i s jinými intu lektory je potřeba zažít. Vždy si na všechno přijdete sami.

Semináře se účastnilo přes 25 lidí. Celkem bylo během víkendu 9 bloků po 1,5 hodině, převážně se lidé ptali a Thomas odpovídal, také se hráli intuitivní hry a na závěr dne se zpívalo.

O škole Labyrint – 7 mladých, nadšených lidí, rodin, se na jaře rozhodlo založit pro děti školu, stihli koupit budovu bývalé školy, založit s.r.o., budovu svými vlastními silami vybourat, předělat, vymalovat, vybavit a zútulnit. A nevypadali, že by zažívali stres, celé to šlo rychle právě proto, že hodně lidí sdílelo stejné nadšení. Pokud máte známé ve Slezsku, doporučuji zajet do školy Labyrint. Já osobně se tam vždy budu ráda vracet a sdílet zážitky.

Děkuji za vřelé přijetí Veronice, Katce a Martinovi, kteří spoluorganizovali seminář.

Jana

img_20160930_170800

img_20160930_194924